تبلیغات
راه برای راهیان - فال روز 20 مرداد سه شنبه متولدین مرداد فال حافظ فال عطسه جالب
 
راه برای راهیان
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 

فال روز 20 مرداد سه شنبه متولدین مرداد فال حافظ فال عطسه جالب

امروز احساسات و علایق خود را برای دیگران فاش نکنید، برای اینکه آنها انقدر که شما فکر می‌کنید ارزش اعتماد کردن را ندارند. امروز ممکن است یک نفر به شما تکیه کند و حتی احساسات‌تان را هم به بازی بگیرد! بهترین اسلحه شما خویشتن داری است، هرچقدر که بیشتر احساسات خود را مخفی نگه دارید آنها شدید‌تر می‌شوند. پس تا موقعی که آمادگی پیدا نکرده‌اید و دیگران نیز شایستگی اعتماد کردن را پیدا نکرده‌اند کارهای شخصی خود را انجام دهید

حافظ می گوید قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم هیچ لایقترم از حلقه زنجیر نبود     تعبیر: تقصیر خود توست که همه چیز را از دست داده ای. تو لایق داشتن همه چیز بوده ای ولی الان حسرت همه ی آنها را می کشی. احساس پیری می کنی و فعلا" کاری از دستت برنمی آید. عذاب و ناراحتی تو را همه می فهمند اما کسی کمکی به تو نمی کند. خودت باید دوباره همه چیز را بسازی. مردادامروز روز خوبی برای خرید رفتن می تواند باشد، به راحتی خواهید توانست چیزهای زیبایی با قیمت های خیلی مناسب در حراجی ها پیدا کنید. شانس با شما یار است و ممکن است با پول خیلی کم خریدهای خیلی خوبی انجام دهید که حدس زدن قیمت واقعی آنها غیر ممکن باشد! بد نیست اگر می توانید برای خانه تان هم برخی چیزهایی که لازم دارید را بخرید، مخصوصا اگر وسایل تزئینی در خانه کم دارید. با چیزهای کوچک هم می توانید تغییرات بزرگ در دکوراسیون خانه تان به وجود بیاورید. مواظب باشید که اعتماد به نفس کاذب کار دستتان ندهد. بررسی دقیق منابع مالیتان به شما کمک خواهد کرد راه را برای موفقیت مالیتان در آینده هموار کنید.

ستارگان می گویند كه امروز، روزی عالی برای بالا بردن روحیه شماست. كسی با حالتی ستودنی به شما خیره شده و این از درون شما را به هیجان می آورد. اگر از طرف شخصی به جایی دعوت شده اید ولی در حال حاضر با شخص دیگری سرگرم هستید، قبل از این كه با آنها قاطی شوید، مجدداً فكر كنید. جناب شیر! شما قادرید كه در یك چشم بندی شریك خود را اغفال كرده و از شرش خلاص شوید.   فال روز متولدین مرداد:  شما دلتان می خواهد همه چیز کند تر پیش برود، و قبل از شروع کردن یک کار جدید کار دیگر را تمام کنید. متاسفانه شرایط جدید شاید انقدر موافق نباشد و شاید مجبور شوید قبل از به دست اوردن آمادگی لازم پروژه بعدی را شروع کنید. شما نمی توانید آنچه را که باید بر پایه اعتقادات تان انجام دهید را پیش داروی کنید. معوق گذاشتن داوری عاقلانه است، اما لازم است که حداقل حدس و گمان بزنید.

اگر خودتان انتخاب کنید، می توانید تا هفته بعد روشهای قدیمی خود را برگردانید.  فال حافظ امروز متولدین مرداد:  طفیل هستی عشقند آدمی و پری ارادتی بنما تا سعادتی ببری  بکوش خواجه و از عشق بی نصیب مباش که بنده را نخرد کس به عیب بی هنری   تعبیر:به مقصود خود می رسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی هرگز امید خود را ازدست مده از تو حرکت و از خدا برکت امروز آمادگی کافی برای بیان رویاهای تان را ندارید، اما احتیاط شما به این معنی نیست که نسبت به آن چه می خواهید شک و تردید دارید. فقط به زمان بیشتری نیاز دارید تا تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را می خواهید با دیگران در میان بگذارید. تا زمانی که به ذهن تان سر و سامان نداده اید بهترین کار این است که کمتر سخن بگویید. می توانید بقیه ی ماجرا در زمان مناسبت تر تعریف کنید. در این فاصله به رویاهای تان اجازه دهید بیایند و بروند و شما هم از نظارت شان لذت ببرید. 

امسال می توانید از مهارت های نوآورانه و کار آفرینانه ی خود پول خوبی به دست آورید، مشتری در خانه ی منابع شخصی تان قرار گرفته و جلوه های گوناگون زندگی تان در سال گذشته را زیر ذره بین می گذارد. خبر بد این است که ممکن است اعتماد به نفس زیادی تان سبب شود دست به خطر زده و  هدفی نشدنی برای خود در نظر بگیرید. اما در عوض خبر خوش این که با یک ارزیابی دوباره و دقیق تر از هدف های مالی خود می توانید راه خود را به سوی آینده ای خوش بخت باز کنید.فال روز متولدین مرداد:     امروز احساسات و علایق خود را برای دیگران فاش نکنید، برای اینکه آنها انقدر که شما فکر می‌کنید ارزش اعتماد کردن را ندارند. امروز ممکن است یک نفر به شما تکیه کند و حتی احساسات‌تان را هم به بازی بگیرد! بهترین اسلحه شما خویشتن داری است، هرچقدر که بیشتر احساسات خود را مخفی نگه دارید آنها شدید‌تر می‌شوند. پس تا موقعی که آمادگی پیدا نکرده‌اید و دیگران نیز شایستگی اعتماد کردن را پیدا نکرده‌اند کارهای شخصی خود را انجام دهید.     حافظ می گوید :     قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود

ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم هیچ لایقترم از حلقه زنجیر نبود     تعبیر: تقصیر خود توست که همه چیز را از دست داده ای. تو لایق داشتن همه چیز بوده ای ولی الان حسرت همه ی آنها را می کشی. احساس پیری می کنی و فعلا" کاری از دستت برنمی آید. عذاب و ناراحتی تو را همه می فهمند اما کسی کمکی به تو نمی کند. خودت باید دوباره همه چیز را بسازی. مردادامروز روز خوبی برای خرید رفتن می تواند باشد، به راحتی خواهید توانست چیزهای زیبایی با قیمت های خیلی مناسب در حراجی ها پیدا کنید. شانس با شما یار است و ممکن است با پول خیلی کم خریدهای خیلی خوبی انجام دهید که حدس زدن قیمت واقعی آنها غیر ممکن باشد!

بد نیست اگر می توانید برای خانه تان هم برخی چیزهایی که لازم دارید را بخرید، مخصوصا اگر وسایل تزئینی در خانه کم دارید. با چیزهای کوچک هم می توانید تغییرات بزرگ در دکوراسیون خانه تان به وجود بیاورید. مواظب باشید که اعتماد به نفس کاذب کار دستتان ندهد. بررسی دقیق منابع مالیتان به شما کمک خواهد کرد راه را برای موفقیت مالیتان در آینده هموار کنید.  ستارگان می گویند كه امروز، روزی عالی برای بالا بردن روحیه شماست. كسی با حالتی ستودنی به شما خیره شده و این از درون شما را به هیجان می آورد. اگر از طرف شخصی به جایی دعوت شده اید ولی در حال حاضر با شخص دیگری سرگرم هستید، قبل از این كه با آنها قاطی شوید، مجدداً فكر كنید. جناب شیر! شما قادرید كه در یك چشم بندی شریك خود را اغفال كرده و از شرش خلاص شوید.   فال روز متولدین مرداد:  شما دلتان می خواهد همه چیز کند تر پیش برود، و قبل از شروع کردن یک کار جدید کار دیگر را تمام کنید.

متاسفانه شرایط جدید شاید انقدر موافق نباشد و شاید مجبور شوید قبل از به دست اوردن آمادگی لازم پروژه بعدی را شروع کنید. شما نمی توانید آنچه را که باید بر پایه اعتقادات تان انجام دهید را پیش داروی کنید. معوق گذاشتن داوری عاقلانه است، اما لازم است که حداقل حدس و گمان بزنید. اگر خودتان انتخاب کنید، می توانید تا هفته بعد روشهای قدیمی خود را برگردانید.  فال حافظ امروز متولدین مرداد:  طفیل هستی عشقند آدمی و پری***ارادتی بنما تا سعادتی ببری  بکوش خواجه و از عشق بی نصیب مباش***که بنده را نخرد کس به عیب بی هنری   تعبیر:به مقصود خود می رسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی هرگز امید خود را ازدست مده از تو حرکت و از خدا برکت امروز آمادگی کافی برای بیان رویاهای تان را ندارید

اما احتیاط شما به این معنی نیست که نسبت به آن چه می خواهید شک و تردید دارید. فقط به زمان بیشتری نیاز دارید تا تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را می خواهید با دیگران در میان بگذارید. تا زمانی که به ذهن تان سر و سامان نداده اید بهترین کار این است که کمتر سخن بگویید. می توانید بقیه ی ماجرا در زمان مناسبت تر تعریف کنید. در این فاصله به رویاهای تان اجازه دهید بیایند و بروند و شما هم از نظارت شان لذت ببرید.  امسال می توانید از مهارت های نوآورانه و کار آفرینانه ی خود پول خوبی به دست آورید، مشتری در خانه ی منابع شخصی تان قرار گرفته و جلوه های گوناگون زندگی تان در سال گذشته را زیر ذره بین می گذارد. خبر بد این است که ممکن است اعتماد به نفس زیادی تان سبب شود دست به خطر زده و  هدفی نشدنی برای خود در نظر بگیرید. اما در عوض خبر خوش این که با یک ارزیابی دوباره و دقیق تر از هدف های مالی خود می توانید راه خود را به سوی آینده ای خوش بخت باز کنید.

فال عطسه سه شنبه

نوع مطلب :
برچسب ها : فال عطسه،
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نگین رعنایی
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :